BIO AUTO - официальный представитель Skywell в Украине UA|US
   Современный менеджер заботится о людях и окружающем мире, в котором он живет. Сделать среду проживания чистой, удобной и безопасной - его ответственная задача. Электробусы Skywell нетребовательные и надежные, вместительные икомфортные - незаминимый инструмент для ежедневных путишествий в современном мегаполисе.
     
Електробуси Skywell
Information

Робоча нарада з питань реалізації Національної стратегії розвитку транспорту.
V-UA - Українська Асоціація Учасників Ринку Електромобілів. Міністерство інфраструктури України. Киев.
7 июня

Разом із Міністерством Інфраструктури України та Агенцією енергетичних реформ України провели робочу нараду з питань визначення основних критеріїв та маркерів оцінки реалізації Національної стратегії розвитку транспорту. Арсеній Абдураїмов запропонував наступні критериї та маркери оцінки поточної ситуації :

- кількість електротранспорту (електромобілів, електробусів, електровантажівок);
- їх відсоток від загальної кількості подібного транспорту;
- Природоохоронний ефект (скорочення забруднення за рахунок переходу на електротранспорт);
- Енергоефективність (зменшення використання електроенергії та згладжування пікового навантаження на електромережі за рахунок переносу споживання на нічний час);
- Моніторинг стартапів та загальної кількості виробленої продукції в Україні цього напрямку;
- Аналіз існуючих можливостей зарядної інфраструктури за кількісними характеристиками та характеристиками потужності. Відповідність стандартам.
- Моніторинг та пошук вільних потужностей для зарядної мережі та вільний доступ до цієї інформації;
- Моніторинг джерел фінансування за кількістю та об`ємом. Обговорювали також можливість залучення міських та районних адміністрацій до реалізації Національної стратегії розвитку транспорту шляхом розробки регіональних стратегій розвитку транспорту.

Довідка:> Українська асоціація учасників ринку електромобілів (EV-UA) ініціювала створення Моніторингового комітету згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 року № 430-р, з метою реалізації Національної транспортної стратегії на період до 2030 року, в частині «БЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА, ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ ТРАНСПОРТ».

Учасники робочої зустрічі запропонували своє бачення організації Моніторингу реалізації Стратегії в межах повноважень Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури, інших органів виконавчої влади за участю громадських організацій та об’єднань підприємців, міжнародних організацій. З метою реалізації програми розробляються трирічні плани заходів, що включатимуть визначення ключових завдань та заходів, відповідальний орган, строк виконання; основні етапи; оцінку ресурсів та витрат; механізм моніторингу, оцінки та перегляду.

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

Сьогодні підписали Меморандум про співробітництво із розвитоку виробництва електроавтобусів в Україні
ГС «Українська Асоціація Учасників Ринку Електромобілів»
4 июня

Вже кілька тижнів опрацьовували проект із взаємовигідного співробітництва із ЄС із спільного розвитку виробництва електро автобусів в Україні. Сьогодні підписали Меморандум про співробітництво між ГС «Українська Асоціація Учасників Ринку Електромобілів», ГО «Агенція енергетичних реформ України» та AVERE Україна, українська спільнота Європейської Електромобільної Асоціації.

Мета меморандуму - сприяння розвитку галузі електромобілів та електроавтобусів в Україні, створення умов для розвитку виробництва електричного транспорту та інфраструктури для них. Для виконання мети меморандуму ми активно заручаємось підтримкою Європейської спільноти, яка вже заківлена можливостями придбання та використання електротранспорту - електробусів та електричних малотонажних вантажівок українського виробництва.

Тож вже офіційно об’єднавши зусилля продовжуємо працювати задля організації виробництва в Україні та підняття економічних показників нашої країни.

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

У незалежному експертно-аналітичному центрі BRDO проведено переговори.
Киев
3 июня

Понеділок почався із ефективних переговорів у незалежному експертно-аналітичному центрі «Офіс ефективного регулювання» (BRDO). Обговорили ситуацію на ринку електротранспорту, перспективи розвитку та виробництва. Означили першочергові кроки. На цьому тижні плануємо зустріч із Олексієм Гончаруком, головою центру, який наразі призначений на посаду Заступника Голови Адміністрації Президента України.

Сподіваємося, що разом зможемо ефективно та доцільно впровадити передові технології з виробництва електробусів та підіймати економіку України.

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

В Киеве прошел пробег экологически чистых автомобилей.
Киев
1 июня

В День защиты детей в Киеве прошел пробег экологически чистых автомобилей, организованный EcoDrive Ukraine при поддержке Hyundai Ukraine В пробеге принял участие и Владимир Омелян, который протестировал новый электрокроссовер Hyundai Kona и высоко оценил электробус Skywell от Skywell Ukraine

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

Провели робочу зустріч із представниками Канадської компанії Sprung.
Skywell Ukraine
31 мая

Провели робочу зустріч із представниками Канадської компанії Sprung, яка готова входити до складу засновників виробництва електробусів своїми коштами, можливостями. Компанія, що будувала для Tesla, NASA, Caterpillar та інших. Компанія будує за унікальною технологією будівлі для найрізноманітніших потреб. В нашому випадку - для заводу із збирання електробусів Skywell.

Будівництво швидке, будівлі - енергозберігаючі! Так при температурі 0 градусів ззовні, в середині приміщення зберігається температура 10-12 градусів при повній відсутності опалення.

Компанія має численні виконані проекту у США, Канаді і навіть два в Україні - обидва для авіації. А з точки зору автомобільної промисловості, а точніше електромобільної - Sprung побудували за три тижні приміщення для виробництва Tesla Model 3, що вже успішно працює й допомагає Ілону Маску виробляти 5000 одиниць Модел3 на тиждень!

Сподіваємось, що й в Україні передові технології стануть основою побудови енергозберігаючого, сучасного виробництва електробусів.

Источник: http://https://www.sprung.com/tesla-sprung-3/

 

В Полтаве в троллейбусном депо состоялась презентация электробуса Skywell, который в скором времени выйдет на маршрут.
Полтава
20 марта

В Полтаве в троллейбусном депо состоялась презентация электробуса Skywell, который в скором времени выйдет на маршрут. Электробус является альтернативой общественному транспорту с дизельными и бензиновыми двигателями.
В рамках презентации электробус оценили на экономичность и экологичность. Представитель Skywell Арсений Абдураимов подчеркнул, что главными преимуществами электробуса являются низкая себестоимость проезда и экологичность.

Skywell занимает 3 место в Китае по количеству произведенных электроавтобусов — 22 000 единиц в год. Относительно этого буса, то его основной плюс — экономия и энергосбережение. Так, новый троллейбус потребляет 1,2-15 киловатт на километр. В свою очередь электробус — 0,8 киловатт в км. Его можно заряжать ночью, по сниженному тарифу. Например, экономия на электроэнергию по черниговском депо (мы считали со специалистами) составила 93 миллионов гривен в год. В свою очередь производитель дает гарантию на аккумуляторы 5 лет, и на один электробус — 3 года», — объяснил Абдураимов.

В одном таком автобусе могут поместиться 50 человек. Также в нем есть 19 сидячих мест. Заряжается электробус от 45 минут до 1,5 часа. Одного заряда хватает на 300 км. Стоит отметить, что стоимость одного такого электробуса составляет 8 млн гривен.
Ожидается, что на тестовую эксплуатацию электробус выведут уже в этом месяце. Как ранее сообщал Autogeek, в Виннице на маршрут вышел электробус Skywell. На одном заряде электробус может ездить с утра до вечера.

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

Сьогодні перший електробус заряджався на ОККО!
Бориспіль.
18 марта

Цікаво - яку кількість електромобілів зарядила мережа #ОККО за час від встановлення першої зарядної станції у Києві? А #електробусів серійного виробництва? Здається - сьогодні перший!
Ми прямуємо до #Полтави й подолати 357 кілометрів із підзарядкою - реально. Отже, завтра будемо презентувати #електробус Skywell у всій красі й повній спроможності подолання будь-яких відстаней.

Дякуємо мережі #ОККО за доступну зарядну мережу навіть для електробусів #Skywell, а особливо тим працівникам на дорозі до Полтави, які активно й позитивно допомагали підключити перший електробус до нехай й зовсім маленького, але такого живучого ковтка електрики!

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

В Виннице на маршрут вышел электробус Skywell.
Винница
18 января

Электробус курсирует по городу уже месяц. Его преимущества удалось оценить пассажирам маршрутов 19 и 25. Водитель электробуса рассказал, что он немного медленнее, чем обычный автобус, однако он полностью бесшумный и в 3 раза экономичнее. Кроме того он достаточно устойчив — при поворотах он не наклоняется, и двигается намного мягче.

Электробус курсирует по городу уже месяц. Его преимущества удалось оценить пассажирам маршрутов 19 и 25. Водитель электробуса рассказал, что он немного медленнее, чем обычный автобус, однако он полностью бесшумный и в 3 раза экономичнее. Кроме того он достаточно устойчив — при поворотах он не наклоняется, и двигается намного мягче.

Электробус курсирует по городу уже месяц. Его преимущества удалось оценить пассажирам маршрутов 19 и 25.
Водитель электробуса рассказал, что он немного медленнее, чем обычный автобус, однако он полностью бесшумный и в 3 раза экономичнее. Кроме того он достаточно устойчив — при поворотах он не наклоняется, и двигается намного мягче.

На одном заряде электробус может ездить с утра до вечера. Транспортное средство рассчитано на 80 мест. Пассажиры электробуса признаются, что он очень комфортный и полностью бесшумный.
«Очень круто. Надеюсь, в будущем таким автобусов будет побольше», — рассказала одна из жительниц Винницы.

Также транспортное средство оснащено специальной вставкой для людей с инвалидностью, кондиционером, бортовым компьютером и камерой, благодаря чему водителю видно все, что происходит в салоне.
Стоит отметить, что электробус достаточно экономный — на его эксплуатацию ежедневно тратят на 1300 гривен меньше, чем на дизельные аналоги. Как ранее сообщал Autogeek, Таллин до 2035 года планирует полностью отказаться от обычных автобусов и троллейбусов и перевозить пассажиров по городу только на электробусах.

Источник: https://autogeek.com.ua

 

НУЖНЫ СПЕЦИАЛИСТЫ
Киев
16 января

Ми перші, хто почав представляти й продавати електромобілі в Україні. Ми перші, хто сертифікував згідно Європейських норм та вимог, а також почав представляти й продавати імпортні електробуси в Україні. Ми перші, хто почав власне виробництво й продаж зарядних станцій потужністю більше 100кВт в Україні.

Стань частиною нашої активної команди! НУЖНЫ СПЕЦИАЛИСТЫ Мы расширяемся - развиваем ПРОИЗВОДСТВО ЗАРЯДНЫХ СТАНЦИЙ БОЛЬШОЙ МОЩНОСТИ и начинаем подготовку к КРУПНОУЗЛОВОЙ СБОРКЕ ЭЛЕКТРОАВТОБУСОВ. Нужны Инженеры Электротехники, Схемотехники, Электронщики...

Предлагаем:
Возможность обучения передовым технологиям за счёт предприятия в Украине, Китае и других странах.
Возможность проживания (отдельная комната, две)
Личный транспорт (электромобиль)
Заработная плата 10'000 - 50'000 грн.

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

В Житомире впервые на маршрут вышел электробус компании Skywell.
Житомир
18 Декабрь, 2018

Электрический автобус, в котором может поместиться максимум 61 пассажир, будет курсировать в тестовом режиме на маршруте 53-А.
Электробус оборудован кондиционером и пандусом для инвалидов. На одном заряде он может проехать на одном заряде 300 километров.
«Электробус производства Китай. Как сообщают поставщики, заряда батареи должно хватить на 300 км. Ориентировочная цена — 9 млн гривен «, — говорится в сообщении.

Стоит отметить, что емкость батареи электробуса составляет 276.4 кВт*ч. Время зарядки — от 0,6 до 1,3 ч. Сиденье водителя регулируется в шести позициях и оснащено электроподогревом. Также есть подогрев ног. Кроме того, для удобства водителя установлены две камеры — заднего хода и пассажирских дверей.
Одной из фишек автобуса является автоматическая система пожаротушения для систем с высоким давлением и аккумуляторов. На борту автобуса есть два четырехкилограммовых порошковых огнетушителя и система жидскостного подогрева с электрическим размерзанием стекла.
«Емкость батареи автобуса модели NJL6859 — 200 кВт. Используются литий-железофосфатные аккумуляторы, рассчитанные на тысяч циклов. Батарея способна зарядиться за 30 минут, хотя все, конечно, зависит от того, какая у вас мощность зарядной станции. Скорость автобуса 70 км/ч, но она ограничена электроникой. То есть, он способен ездить и быстрее. У автобуса низкий пол, есть пандус для заезда коляски. Есть камера, которая при открытии дверей показывает заднюю дверь, есть камера, которая показывает вид сзади, когда автобус сдает назад», — рассказал главный инженер компании «Скайвелл Украина» Алексей Безуглый.

Стоит отметить, что в настоящее время ни в одном из украинских городов полноценного опыта эксплуатации электробусов у украинских городов еще нет. Коммунальные перевозчики откровенно не решаются рисковать и вкладывать большие суммы в новинки.
Напомним, ранее депутаты Житомира разрешили коммунальном предприятию «Житомирское трамвайно-троллейбусное управление» закупить 23 автобуса на общую сумму 70 миллионов 500 тысяч гривен.
Как ранее сообщал Autogek, c четверга, 13 декабря, на свой первый маршрут №599 (м. Харьковская -ул. Шептицкого) вышел электробус Skywell.

Источник: Журнал Житомира

 

Електробус Skywell вийшов на свій перший маршрут в Києві
Київ
16 декабря 2018

З четверга 13 грудня електробус Skywell вийшов на свій перший #маршрут 599 в Києві - від метро Харківська до вулиці Шептицького. Й першим у Києві з використання електробусів стало ТОВ «Транс-Сіті», яке взяло в оренду сучасний #екологічний громадський транспорт. Й навіть справжня зимова погода із снігом не стала на заваді. Електробус перевозить пасажирів у теплому салоні, із досвідченим водієм та тихим плавним рухом, тому навіть викликає здивування своїм комфортом.

Сподіваємось, що сучасні електробуси дуже скоро стануть звичними для багатьох міст України.

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

Приходьте до нас на виставку «Екологія підприємства 2018» - будемо ділитися напрацюваннями для збереження екології України та світу!
Київ МВЦ
6 ноября 2018

Ми вже на виставці «Екологія підприємства 2018» у МВЦ. Вже спілкуємося з відвідувачами та демонструємо електробус Skywell NJL6859BEV. Приходьте - поспілкуємось!

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

Електробус Skywell NJL6859BEV - сертифіковано!
Київ МВЦ
5 ноября 2018

Ми розвиваємось і ось вже на другий електробус, що завезли в Україну отримали сертифікат відповідно до Європейських норм та вимог. Тож, електробус Skywell NJL6859BEV - сертифіковано! Ласкаво просимо всіх бажаючих ознайомитись персонально із 8,5-метровим електробусом із запасом ходу в навантаженому стані до 300км.

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

EV Forum . Теплий захід із докладами, обговоренням, питаннями - відповідями й навіть конструктивними суперечками.
Київ МВЦ
1 ноября 2018

Сьогодні приймали участь у EV Forum . Теплий захід із докладами, обговоренням, питаннями - відповідями й навіть конструктивними суперечками. Виступ Арсений Абдураимов із відповідями на питання зайняв 50 хвилин. Було цікаво й по суті. Й одностайно всі підтримують ідею й можливість України підняти економіку за рахунок власного виробництва електричного транспорту. Адже для цього у нас є все - талановиті інженери, професійні техніки й механіки, території колишніх заводів, а головне - найдешевша в Європі електроенергія. І як сказав Арсеній Абдураїмов - Втілення іновацій - запорука сталого розвитку! Тож розвиток на часі!!

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

Вже незабаром на вулицях Вінниці пасажири зможуть їздити на безшумних та екологічних електроавтобусах.
Вінниця
26 сентября 2018

Тестова експлуатація електробуса SKYWELL у #Вінниці успішно завершена! Три дні автобус виконував маршрут 19 та впевнено продемонстрував хороші експлуатаційні характеристики. Про це було вчора повідомлено на презентації електроавтобуса для мерії міста.
Вінниця - перше місто в Україні, яке взяло курс на перехід до новітніх та екологічних засобів транспорту, що сертифіковані відповідно до європейських вимог та стандартів комфорту й екологічності.

Вже незабаром на вулицях Вінниці пасажири зможуть їздити на безшумних та екологічних електроавтобусах SKYWELL. Сподіваємось, що невдовзі й інші міста України почнуть використовувати сучасний «зелений» транспорт для городян!

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

Компания Skywell получила сертификат соответствия на электробус собственного производства.
place
20 Август 2018

12-метровый автобус NJL 6129 BEV рассчитан на перевозку до 81 пассажира, из которых мест для сидения — 32+1. Максимальная скорость электробуса составляет до 70 км/ч., запас хода 300 км (при среднестатистическом маршруте 230-250 км/день), себестоимость км — 0,50 грн. На зарядку уходит от 0,6 до 1,3 часа.

Из дополнительных фишек электробуса — LED-освещение, подсветка ступеней, низкий пол, сиденье водителя с электроподогревом, регулировка в шести направлениях с регулируемой спинкой и индивидуальным подогревом и охлаждением, система видеоконтроля парковки и дверей во время остановок. Цена электробуса — 320 тысяч долларов.

Однако сегодня мы получили письмо из пресс-центра концерна «Электрон», в котором представители компании заверили AUTOGEEK, что Skywell были не первыми, кто сертифицировал электробус в Украине. К письму прилагалась документация, согласно которой первым сертифицированным электрическим автобусом в Украине был электробус украинского производства «Электрон» (г. Львов), который уже третий год как курсирует на маршруте.

Источник: AUTOGEEK

 

В Переяславе-Хмельницком представили новейший электрoбус Skywell.
Переяслав-Хмельницкий
16 Апрель 2018

В Переяславе-Хмельницком представили новейший электрoбус Skywell.
Событие произошло в рамках реализации программы «Развитие пассажирского транспорта в Переяславе-Хмельницком на 2018-2019 годы».
На презентации присутствовали городской глава, первый заместитель городского главы, заместитель городского главы, депутаты городского совета, члены исполкома, местные автоперевозчики, жители города и представители СМИ.

Максимальная скорость электробуса составляет до 70 км/ч.,
запас хода 300 км (при среднестатистическом маршруте 230-250 км/день),
себестоимость км — 0,50 грн.
На зарядку уходит от 0,6 до 1,3 часа.
Из дополнительных фишек электробуса — LED-освещение, подсветка ступеней, низкий пол, сиденье водителя с электроподогревом, регулировка в шести направлениях с регулируемой спинкой и индивидуальным подогревом и охлаждением, система видеоконтроля парковки и дверей во время остановок.

Источник: Прес служба "Skywell Ukraine"

 

Архив новостей -> > >

Главная | Информация | Модельный ряд электромобилей Ева | СМи про нас | FAQ | Услуги | Контакты
Адрес: 04073, г.Киев, ул.Яблочкова, 2
Телефон: +38 (044) 463-95-46
Факс: +38 (044) 463-82-50
E-mail: info@bioauto.com.ua

СОХРАНИМ БУДУЩЕЕ!
2011 - 2020 © Copyright BIO AUTO. All rights reserved.
При копировании материалов сайта ссылка обязательна!